Ile trwa lot do Lwowa? Czas lotu z Polski z Krakowa, Warszawy itp.

Lwów od lat jest popularną destynacją turystyczną dla Polaków szukających taniego miejsca na city break. Wyjazd na Ukrainę słynie z długiego oczekiwania w kolejce na granicy ale dostać do Lwowa można się szybciej dzięki tanim lotom. Ile trwa lot do Lwowa? Ile leci się do Lwowa z Warszawy, Krakowa, Katowic czy Poznania lub Wrocławia?

 
Do Lwowa z Polski można polecieć z lotniska w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy oraz ze Szczecina i Olsztyna. Ile trwa lot?
 
Czas lotu do Lwowa z lotnisk w Polsce nie należy do najdłuższych. Według rozpiski na oficjalnej stronie lotniska we Lwowie najkrócej leci się ze Lwowa do Katowic (55 minut), Krakowa i Poznania i Warszawy (godzina), Modlina (1h 5 min), Wrocławia (1h 15 min), Gdańska i Bydgoszczy (1h 20 min). Najdłużej ze Lwowa leci się na lotnisko Olsztyn-Mazury. Tu czas lotu to 1h 35 minut.
 
Podsumowanie: ile trwa lot do Lwowa? Z Polski bezpośrednie połączenie do Lwowa nie trwa dłużej niż 2 godziny, a z wielu lotnisk w Polsce można dolecieć do Lwowa w czasie w granicach 1 godziny. Oczywiście lot może się zawsze wydłużyć na przykład ze względu na złe warunki pogodowe ale i tak nie jest to długa podróż.

 
Polecamy również: