Gdzie jechać we wrześniu żeby było ciepło? Gdzie jechać we wrześniu? 2021

Gdzie jechać we wrześniu żeby było ciepło? Gdzie jechać we wrześniu? 2021

Wrzesień to czas w którym dzieci wracają do szkół ale nie wszyscy ludzie uzależnieni są od kalendarza roku szkolnego. Wiele osób planuje urlopy właśnie na wrzesień by uniknąć tłumów i wysokich cen. Gdzie pojechać we wrześniu, żeby było ciepło? Gdzie jest ciepło we wrześniu? Sprawdźmy kierunki dobre na wyjazd we wrześniu.
 

Pogoda w Polsce we wrześniu nie rozpieszcza. Nawet jeśli w ciągu dnia temperatura osiąga w granicach 20-kilku stopni to noce są bardzo zimne, zwłaszcza w drugiej części miesiąca z początkiem jesieni. Na szczęście nikt nie zmusza nas do spędzania wakacji w Polsce. Gdzie warto pojechać we wrześniu by mieć gwarancję dobrej pogody?
 
Osoby szukające wysokich temperatur oraz bezchmurnego nieba powinny rozważyć wyjazdy do miejsc takich jak Egipt, Tunezja i Maroko w Afryce. Dobrym pomysłem na wakacje we wrześniu jest również Riwiera Turecka
 
Nieco bliżej w Europie we wrześniu ciepło i bezchmurnie jest na Cyprze, na Malcie czy na Sycylii.
 
Dość ciepło we wrześniu bywa na greckich wyspach ale dobra bezchmurna pogoda nie jest tu pewnikiem we wrześniu, podobnie jak na Zanzibarze.
 
Ciepło we wrześniu jest również na Kubie jednak można spodziewać się ciągłych deszczy. Lepszym pomysłem jest więc na przykład meksykański kurort Cancun, chociaż tu również trafiają się deszczowe dni, podobnie na Malediwach.
 
Ciepło i słonecznie we wrześniu jest w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dobrą destynacją na wyjazd we wrześniu jest także Jordania, Izrael lub Bahrain. Ciepło i słonecznie jest też w Arabii Saudyjskiej.
 
Niestety kierunki takie jak Chorwacja, Bułgaria czy Węgry we wrześniu nie gwarantują już upalnej i słonecznej pogody. Owszem jest w nich cieplej niż w Polsce ale nie tak ciepło jak na przykład w Turcji.

 
Polecamy również: