Izrael pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Izrael pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Izrael jest państwem słynącym z dobrej pogody w sezonie letnim ale wiele osób zastanawia się jaka jest pogoda w Izraelu z początkiem jesieni. Czy we wrześniu w Izraelu jest ciepło? Jaka jest pogoda i czy warto jechać do Izraela we wrześniu? Zobaczmy prognozy.

 
Jeśli zastanawiacie się czy w Izraelu jest ciepło we wrześniu to generalnie można powiedzieć, że jest. Patrząc na prognozę dla Tel Avivu widać wyraźnie, że temperatura w Izraelu jest wyższa. Nie jest to jednak idealna destynacja turystyczna.
 
Pierwsza połowa września w Izraelu to temperatury w graniach 30-31 stopni w dzień i 24-25 stopni w ciągu nocy. Niestety można spodziewać się zachmurzonego nieba.
 
Zdecydowanie lepiej prezentuje się prognoza pogody na drugą część września. W drugiej połowie temperatura może sięgać nawet 33 stopni Celsjusza w ciągu dnia, a synoptycy zapowiadają słoneczne dni.
 
Podsumowanie: czy w Izraelu we wrześniu jest ciepło? Izrael we wrześniu jest krajem zdecydowanie cieplejszym niż Polska ale można trafić na dni w których słońce pojawi się na niebie tylko przez pewien czas. Generalnie jednak jest ciepło.

 
Polecamy również: