Malediwy pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Malediwy pogoda we wrześniu. Czy jest ciepło 2021? Prognoza

Malediwy to dla wielu osób wymarzona destynacja turystyczna jednak nie każdy Polak był na Malediwach dlatego wiele osób zastanawia się jaka pogoda jest na Malediwach. Czy we wrześniu na Malediwach jest ciepło? Czy warto lecieć na Malediwy we wrześniu? Sprawdźmy prognozy pogody i temperatury.

 
Malediwy to archipelag oraz państwo na Oceanie Indyjskim. Stolicą Malediwów jest miasto Male. Jaka będzie tam pogoda we wrześniu?
 
Jeśli zastanawiacie się czy na Malediwach jest ciepło we wrześniu to odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, jest ciepło. W pierwszej połowie września pogoda jest dobra, chociaż mogłaby być lepsza.
 
Temperatura w pierwszych tygodniach września na Malediwach waha się od 30 do 31 stopni w dzień i od 27 do 28 stopni Celsjusza w nocy. Niestety można spodziewać się dni pochmurnych, a nawet niewielkich opadów deszczu.
 
W drugiej połowie września pogoda na Malediwach nie zmienia się zbytnio. Synoptycy przewidują temperatury w granicach 30-31 stopni w dzień i 26-28 stopni w nocy, a także dni pochmurne i z opadami deszczu.
 
Jeśli we wrześniu chcecie pojechać na urlop i mieć gwarancję dobrej pogody to lepszym pomysłem będzie Północna Afryka albo Turcja. Tam słonecznych dni bywa więcej niż na Malediwach.
 
Polecamy również: