Jakie hulajnogi w Krakowie? Które firmy działają?

Jakie hulajnogi w Krakowie? Które firmy działają?

Hulajnogi elektryczne, gdy wykorzystywane są z rozwagą, mogą być dobrym sposobem poruszania się po turystycznych miastach takich jak chociażby Kraków. Wielu turystów zastanawia się jakie hulajnogi są w Krakowie. Z których hulajnóg elektrycznych można skorzystać w Krakowie? Sprawdźmy to. Oto działające w Krakowie firmy.

 
W Krakowie działa wiele firm umożliwiających wynajem hulajnóg elektrycznych. Jedną z najbardziej popularnych jest oczywiście firma znana wcześniej z usługi pozwalającej na zamawianie przewozów czyli Bolta.
 
Kolejnymi hulajnogami, które można wynająć są hulajnogi elektryczne Lime, które też działają w Krakowie. Następną firmą, która oferuje możliwość wynajmu hulajnogi elektrycznej w Krakowie to polska firma Hulaj również pozwalająca na wynajem hulajnogi na minuty. Kolejnymi hulajnogami elektrycznymi, które można używać w Krakowie są hulajnogi firmy Tier. Cennik i koszt wynajęcia hulajnogi w Krakowie może być różny w każdej z firm więc najlepiej zainstalować konkretne aplikacje i samodzielnie porównać oferty, cenniki i koszty.
 
W Krakowie działały również hulajnogi elektryczne scoot911 ale zostały wycofane. Z Krakowa wycofała się też firma Hive. Być może w Krakowie działają jeszcze jakieś hulajnogi elektryczne i je pominęliśmy więc jeśli o takich wiecie koniecznie dajcie nam znać!

 
Polecamy również: