Czy w niedziele kina są otwarte? Czy kina czynne w niedziele?

Wielu Polaków nie pamięta już jak to jest iść do kina przez to, że placówki kinowe były pozamykane przez rządzących przez długie tygodnie. Tym, którzy chcą przypomnieć sobie jak to jest przychodzimy dziś z pomocą i odpowiedzią na pytanie czy kina są otwarte w niedziele. Czy kina są czynne w niedziele? Czy kina działają w niedziele?

 
W Polsce od wielu lat większość niedziel to niedziele z zakazem handlu. Wiele osób przyzwyczaiło się już, że w niedziele nie można iść do ulubionego sklepu. Te zwykle są zamknięte przez polityczne decyzje. Czy z kinami jest tak samo?
 
Jeśli zastanawiacie się czy kina są otwarte w niedziele niehandlową to mamy dla Was dobrą wiadomość – kina są otwarte w niedziele. Kina są czynne niezależnie od tego czy to niedziela handlowa czy niedziela niehandlowa. Kin nie obowiązuje zakaz handlu.
 
Oczywiście godziny otwarcia kina w niedziele to już zupełnie inna para kaloszy. Może się okazać, że w niedziele kino jest czynne zdecydowanie krócej niż w zwykłe dni albo i nie jest czynne wcale. To już zależy od decyzji właściciela.
 
Podsumowanie: czy kina są otwarte w niedziele? Tak ale niedzielne godziny otwarcia to już indywidualna kwestia każdej z placówek kinowych.

 
Polecamy również: