Katedra św. Pawła w Londynie cennik, bilety, zwiedzanie 2024

Niewiele osób kojarzy Londyn z kościołami ale jednym z większych zabytków w stolicy UK jest katedra św. Pawła. Ile kosztuje wstęp do Katedry św. Pawła w Londynie? Po ile są bilety? Ile za zwiedzanie? Jaki jest cennik? Sprawdźmy ceny biletów do katedry w Londynie w 2023 roku!

 
Katedra św. Pawła w Londynie to anglikańska katedra i siedziba biskupa Londynu. Kościół można zwiedzać, niestety wstęp na wycieczki jest płatny. Ile kosztuje? Jaki jest cennik biletów?
 
Cena wstępu do katedry zależy od tego w jaki sposób mamy zamiar kupić bilety. Jeśli kupimy bilety przez internet są tańsze, a w kasie są droższe. Jakie są ceny?
 
Normalny bilet przy zakupie w internecie dla osoby dorosłej to koszt 20,50 GBP, dla uczniów i emerytów to koszt 18,40 GBP, a dla dzieci to koszt 9 GBP. Bilet rodzinny kosztuje 50 GBP.
 
Przy zakupie w kasie budynku ceny biletów są wyższe i wynoszą odpowiednio 23, 20,50 oraz 10 GB, a także 56 GBP za bilet rodzinny.
 
Do katedry w Londynie bilety można zarezerwować przez internet na oficjalnej stronie katedry. Ceny biletów podane powyżej są aktualne w 2023 roku więc jeśli wybieracie się na zwiedzanie katedry św. Pawła w Londynie dużo później to warto zweryfikować w internecie czy wciąż są aktualne.

 
Polecamy również: