Jarmark Bożonarodzeniowy Bydgoszcz 2022. Kiedy jest? Daty!

Jarmark Bożonarodzeniowy Bydgoszcz 2022. Kiedy jest? Daty!

Przyjazd do Bydgoszczy w okresie przedświątecznym to wyjątkowa możliwość wzięcia udziału w organizowanym tu jarmarku bożonarodzeniowym. Wiele osób zastanawia się kiedy jest Bydgoski Jarmark Świąteczny w 2022 roku. Kiedy jest jarmark w tym roku? Co o nim już wiadomo? Sprawdźmy to!

 

W niektórych miastach w Polsce nie będzie w tym roku jarmarków świątecznych ale Bydgoszcz do nich nie należy. Tutaj tradycyjny jarmark świąteczny odbędzie się. Organizatorzy wydarzenia poinformowali już o datach jarmarku.
 
Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Bydgoszczy? Jarmark w Bydgoszczy będzie odbywał się w dniach od 19 listopada do 22 grudnia 2022 roku. Zakupów nie można więc odkładać na ostatnią chwilę bo w Wigilię imprezy już nie będzie.
 
Wiadomo, że w Bydgoszczy kramy z pamiątkami, rękodziełem czy gastronomią zostaną ustawione na Starym Rynku oraz na ul. Mostowej w centrum miasta.
 
Na Moście Staromiejskim stanąć ma 14 kramów, a na Starym Rynku pojawi się kolejnych 14 kramów. To niezbyt dużo w porównaniu do Wrocławia czy Krakowa ale w przeciwieństwie na przykład do Krakowa same kramy nie będą jedyną atrakcją bydgoskiego jarmarku.
 
Oczywiście przed podróżą na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Bydgoszczy najlepiej udać się na oficjalną stronę internetową by upewnić się, że nie wprowadzono żadnych zmian w planowanej imprezie.

Polecamy również: