Czy w niedziele jest otwarta Żabka? Czy czynne w niedziele?

Niedzielne zakazy handlu to jeden z tych wymysłów polityków, który wpływa na życie praktycznie każdego mieszkańca Polski. W niedziele nie da się zrobić normalnych zakupów w większości sklepów, nie mówiąc już o awaryjnych sytuacjach jak konieczność naprawy czegoś w domu. Wiele osób zastanawia się jakie sklepy są czynne w niedziele. Czy Żabka jest czynna w niedziele? Czy Żabki są otwarte w niedziele? Sprawdźmy to!

 

W niedziele już od kilku lat w Polsce sklepy są pozamykane dzięki politycznym decyzją, które zabroniły handlu. Nie wszystkie sklepy są jednak objęte zakazem handlu. Wielu przedsiębiorców walczy o możliwość otwierania swoich sklepów w niedziele i to z sukcesem.

 
Jeśli zastanawiacie się gdzie zrobić zakupy w niedziele to z pomocą przychodzą sklepy ogólnopolskiej sieci Żabka. Sklepy Żabka są czynne w niedziele. Oczywiście trzeba pamiętać, że niedzielne godziny otwarcia mogą różnić się od tych, którymi sklepy dysponują w dni powszednie. Najczęściej są oczywiście krótsze, ale nie znaczy to, że sklep jest całkowicie zamknięty.

 
Czy Wasza ulubiona Żabka jest otwarta w niedziele i w jakich godzinach jest czynna najlepiej sprawdzić po prostu na wywieszce na drzwiach lokalu w którym znajduje się sklep. Tam będzie wiadomo od której i do której jest czynne.

 
Polecamy również: