Czy w niedziele jest otwarty McDonald’s? Czy jest czynne?

Niedzielne zakazy handlu w Polsce wywołały wiele kontrowersji i stawiają wiele pytań. Do dziś wiele osób zastanawia się co jest otwarte w niedziele a co jest zamknięte. Czy McDonald’s jest otwarty w niedziele? Czy McDonaldy są czynne? Sprawdźmy czy jest otwarte czy zamknięte w niedziele.

Wiele osób wie, że rządzący zabronili otwierania dużych sklepów w większość niedziel w roku. Uprzykrzający życie milionów Polaków zakaz dotyczy sklepów ale nie dotyczy sektora gastronomicznego do którego zaliczają się przecież również sieci restauracji w tym również restauracje McDonald’s. Co to oznacza?

Czy McDonald’s jest zamknięty w niedziele? Nie! Większość lokali McDonald’s jest czynna w niedziele właściwie tak samo jak w każdy inny dzień. Wyjątkiem często nie są również lokale McDonald’s znajdujące się w galeriach handlowych. Te punkty w galeriach też mogą być otwarte i jeśli tylko galeria jest otwarta to wówczas McDonald’s też działa.

 
Oczywiście są też takie McDonaldy, które są nieczynne w niedziele niehandlowe i są to głównie te lokale, które mieszczą się właśnie w zamkniętych w niedziele galeriach handlowych. Godziny otwarcia Waszego ulubionego lokalu można sprawdzić na oficjalnej stronie sieci McDonald’s ale generalnie rzecz biorąc odpowiedź na pytanie czy McDonald’s jest czynny w niedzielę jest odpowiedzią twierdzącą.

 
Polecamy również: