Która Biedronka jest czynna w każdą niedziele? Godziny otwarcia w niedziele

Wprowadzony przez rządzących w Polsce polityków zakaz niedzielnego handlu do dziś wywołuje w wielu osobach niechęć. Niestety przepisy są jakie są i wiele ulubionych sklepów jest zamkniętych w tak zwane niedziele niehandlowe. Są jednak sklepy, które są czynne nawet w takie niedziele. Która Biedronka jest otwarta w niedziele? Jest ich przynajmniej kilka. Oto Biedronki czynne w niedziele w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu oraz godziny otwarcia Biedronek czynnych w niedziele niehandlowe.

 

Zakaz handlu w niedziele nie dotyczy sklepów, które znajdują się na przykład przy dworcach kolejowych. Tym sposobem w kilku sklepach sieci Biedronka można zrobić zakupy w niedziele. Gdzie są te sklepy i jak wyglądają ich godziny otwarcia?
 
Biedronka czynna w niedziele w Grudziądzu znajduje się przy ul Dworcowej 38/40. W niedziele czynna jest od 8:00 do 20:00. Kolejna biedronka otwarta w niedziele w Poznaniu to Biedronka przy ul. Dworcowej 2 czynna w niedziele od 9:00 do 20:00. Biedronka czynna w niedziele we Wrocławiu to sklep przy ul. Piłsudskiego 105 otwarty od 9:00 do 20:00.
 
W Krakowie Biedronka otwarta w niedziele to sklep przy ul. Pawiej 5A czynny od 6:15 do 22:00. W Warszawie Biedronki czynne w niedziele są dwie: pierwszy przy ul. Kijowskiej 20 czynna od 06:30 do 23:00, a druga otwarta w Warszawie Biedronka w niedziele to sklep przy Al. Jerozolimskich 54 otwarty od 7:00 do 22:00. Ostatnia Biedronka otwarta w niedziele znajduje się w miejscowości Świecie. Czynna jest od 8:00 do 20:00. Godziny otwarcia mogą się zmienić, aktualne zawsze znajdują się na oficjalnej stronie sieci handlowej.
 
Warto pamiętać, że wszystkie inne sklepy są czynne w każdą niedziele handlową w Polsce.

 
Polecamy również: