Rijeka pogoda kwiecień. Jaka temperatura? Czy warto?

W kwietniu wielu Polaków zastanawia się nad zagranicznymi wyjazdami. Wiele osób zastanawia się czy w kwietniu w Rijece w Chorwacji jest ciepło. Jaka jest pogoda w Rijece w kwietniu? Czy Rijeka to ciepłe miejsce w kwietniu? Jaka jest średnia temperatura w kurorcie? Sprawdźmy to!

 

Czy w kwietniu w Rijece jest ciepło? Nie, Rijeka w kwietniu nie należy do najcieplejszych destynacji turystycznych. Oczywiście Rijeka jest cieplejsza niż miejscowości w Polsce ale nie są to dobre warunki na wczasy.
 
Z początkiem kwietnia średnia temperatura w Rijece wynosi zaledwie 15 stopni Celsjusza, a pod koniec miesiąca w ostatnim dniu kwietnia średnia temperatura to 19 stopni Celsjusza.
 
W kwietniu w Rijece wieczory, noce i poranki wciąż są chłodne. Z początkiem kwietnia średnio można spodziewać się 7 stopni Celsjusza, a pod koniec średnio 10 stopni Celsjusza.
 
Czy w kwietniu w Rijece pada? Tak, kwiecień to miesiąc w którym możemy spotkać się z opadami deszczu, które mogą popsuć zwiedzanie miasteczka.
 
Podsumowanie: czy warto jechać do Rijeki w kwietniu? Jeśli chodzi o pogodę to pogoda w Rijeka w kwietniu nie należy do najlepszych. Jeśli szukamy ciepłej destynacji turystycznej to na kwietniowy wyjazd warto wziąć pod uwagę inne kierunki.

 
Polecamy również: