Czy w Zakopanem jest Starbucks? Czy jest kawiarnia?

Zakopane to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Wielu turystów wie o tym, że oferta niektórych lokali gastronomicznych w Zakopanem nie jest najlepsza i zastanawia się czy w Zakopanem jest Starbucks. Czy w Zakopanem można wpaść na kawę do Starbucksa? Sprawdźmy to!

Starbucks to jedna z najpopularniejszych sieci kawiarni na świecie. W wielu miastach w Polsce można znaleźć kawiarnie z charakterystycznym zielono-białym logotypem. Czy Zakopane również do nich należy?

Czy w Zakopanem jest Starbucks? Niestety, jeśli należymy do fanów sprawdzonych smaków oferowanych w kawiarniach sieci Starbucks to w Zakopanem nie mamy szansy ich uświadczyć. W marcu 2024 roku, gdy powstaje ten wpis, wciąż nie ma w Zakopanem kawiarni Starbucks. Jedyną sieciówką jest tu Costa oraz McCafe.

Podsumowanie: czy w Zakopanem jest kawiarnia Starbucks? Nie, w Zakopanem nie ma lokali należących do Starbucksa. Najbliższe kawiarnie Starbucks znajdziemy na przykład w drodze do Zakopanego zatrzymując się w Krakowie, a po drugiej stronie granicy kawiarnie Starbucks znajdują się w Koszycach i Żylinie na Słowacji.

Polecamy również: