MC Arancia Resort w Turcji opinie. Czy warto jechać na wakacje?

MC Arancia Resort to hotel w Turcji mogący budzić skrajne opinie. Wiele osób przed podróżą do hotelu położonego niedaleko kurortu Alanya na Riwierze Tureckiej zastanawia się czy MC Arancia Resport to dobry hotel. Jakie są opinie klientów i gości hotelu? Czego można dowiedzieć się czytając forum? Jakie są wrażenia? Czy warto wybrać hotel MC Arancia Resport? Sprawdźmy to!
 


Hotel M. C. Arancia Resort opinie

M. C. Arancia Resort to ciekawe miejsce na urlop. Piękne otoczenie i bliskość plaży to tylko niektóre z wymienianych zalet tego hotelu. Personel jest niesamowicie przyjazny i pomocny, a jedzenie było wyśmienite. Pokoje są przestronne i wygodne, a codzienne sprzątanie i dostęp do Wi-Fi to dodatkowy plus.
 
Hotel oferuje wspaniały widok na okolicę, a bliskość plaży sprzyja wspaniałym spacerom. Pokoje w większości są przestronne i komfortowe ale wielu klientów podkreśla, że w hotelu bywają problemy ze sprzątaniem i stanem technicznym. Niemniej jednak M. C. Arancia Resort to dobre miejsce na relaksujący urlop, gdzie można się zrelaksować.
 
Więcej opinii o Hotelu M. C. Arancia Resort w Konakli.

 


Hotel M. C. Arancia Resort w Konakli

M. C. Arancia Resort to pięciogwiazdkowy hotel, położony w regionie Konakli niedaleko Alanya. Hotel oferuje wiele różnorodnych atrakcji, w tym basen kryty, basen odkryty, zjeżdżalnie wodne, sporty lądowe i wodne. Goście zgodnie twierdzą, że hotel jest wyposażony we wszystko, co potrzebne jest do wypoczynku.
 
Plaża jest dopracowana i dobrze zagospodarowana, dodatkowo w otoczeniu znajduje się sklepy, apteka i lekarz dyżurujący całą dobę. Kuchnia oferuje wspaniałe posiłki, a obsługa jest miła i pomocna. Oprócz tego, w hotelu organizowane są codzienne animacje i wieczorne show. M. C. Arancia Resort to idealne miejsce do wypoczynku dla osób indywidualnych, jak i grup znajomych.
 
Więcej informacji o: Hotelu M. C. Arancia Resort w Konakli.
 


Ile kosztują wakacje w M. C. Arancia Resort?

Ile kosztuje urlop w M.C. Arancia resort? Na jednej ze stron udało nam się znaleźć cenę od 2365 PLN za osobę za 7 dni.
 
Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu M. C. Arancia Resort w Konakli.
 
Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/turcja/riwiera-turecka/konakli/m-c-arancia-resort-2123.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166
 


Opinie o M. C. Arancia Resort – podsumowanie

Czy warto jechać do MC Arancia Resort na Riwierze Tureckiej? Opinie gości są podzielone. Wśród zalet hotelu wymieniana jest strefa fitness, obsługa oraz stan plaż czy basenów ale wielu gości podkreśla problemy z czystością, klimatyzacją czy niezbyt smaczne i monotonne jedzenie podawane na stołówce.

 
Polecamy również: