Park Jordana parking. Gdzie można zaparkować?

Park Jordana jest jedną z najciekawszych tego typu atrakcji w Krakowie. Do parku wybierają się zarówno mieszkańcy Krakowa jak i turyści. Wiele osób zastanawia się gdzie jest parking przy Parku Jordana. Jak wygląda sprawa parkowania koło Parku Jordana? Czy w Parku Jordana jest parking? Sprawdźmy to!

 

Park Jordana w Krakowie położony jest niedaleko centrum miasta. Niestety wiąże się to z tym, że w okolicy Parku Jordana obowiązuje płatne parkowanie. Niestety tylko niewielki fragment (w kwietniu 2023 roku) parkingu niedaleko Parku Jordana jest bezpłatny.
 
Przy Parku Jordana da się zaparkować na ulicach w pobliżu parku czyli na normalnych miejscach parkingowych przy al. 3 Maja, ul. Oleandry, Ingardena czy Reymonta.
 
Są w okolicy też płatne parkingi, które są bardzo drogie. Strefa płatnego parkowania w Krakowie obowiązuje nawet w soboty więc warto przygotować się, że wycieczka do Parku Jordana, mimo że sam wstęp do parku jest darmowy, będzie wymagać nakładów finansowych.
 
Podsumowanie: gdzie jest parking w Parku Jordana? Sam w sobie park nie jest wyposażony w parking ale – przynajmniej w 2023 roku – w niedalekiej odległości od parku da się zaparkować na ogólnodostępnych, płatnych, miejscach parkingowych. Strefa nie działa w niedziele.

 
Polecamy również: