Lodowisko Park Jordana cennik. Ile kosztuje?

Każdej zimy w Krakowie, obok niezwykle popularnego jarmarku świątecznego, pojawiają się też zimowe atrakcje w postaci najróżniejszych lodowisk. Jednym z bardziej popularnych lodowisk w Krakowie jest lodowisko w Parku Jordana. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje lodowisko w Parku Jordana w Krakowie. Jaki jest cennik? Ile kosztuje wstęp?

Lodowisko w Parku Jordana to duża tafla, małe lodowisko dla dzieci oraz uruchamiane w nieco późniejszym terminie alejki pokryte lodem. Ile kosztuje wstęp na lodowisko w Parku Jordana?

Wstęp na bilecie normalnym na lodowisko w Parku Jordana kosztuje 27 złotych. Wstęp na bilecie ulgowym to koszt 22 złotych. Wstęp dla dzieci urodzonych po 2019 roku to koszt 5 złotych.

W cenniku są też bilety rodzinne – maksymalnie czyli od 4 do 6 biletów w cenie 20 zł za sztukę. W poniedziałki przewidziana jest promocja na wstęp za 18 złotych na 75 minut.

Warto jednak podkreślić, że cennik wstępu podany powyżej to nie wstęp na bilecie z wypożyczeniem łyżew tylko sam wstęp na 90 minut na lodowisko.

Wypożyczenie łyżew jest dodatkowo płatne. Koszt wypożyczenia łyżew na lodowisku w Parku Jordana to 20 zł, chodzik kosztuje 15 zł, kask 5 zł, szafka 3 zł. Na miejscu możliwa jest też usługa ostrzenia łyżew za 20 zł.

Warto podkreślić, że na lodowisko w Parku Jordana można wybrać się na kartach Multisport, Medicover Sport, FitProfit czy FitSport.

Podsumowanie: ile kosztuje lodowisko w Parku Jordana w Krakowie? Koszt wstępu to 20 złotych za 90 minut. Lodowisko otwarte jest od 9 do 21:00 z wyjątkiem sobót gdy otwarte jest do 22. Ostatnie wejście możliwe jest na godzinę przed zamknięciem lodowiska.

Polecamy również: