Ile trwa lot z Polski do Egiptu? Ile się leci do Egiptu?

Ile trwa lot z Polski do Egiptu? Ile się leci do Egiptu?

Egipt od lat jest jednym z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych wyjazdów wśród turystów z Polski. Jedynym słusznym sposobem na to by dostać się do Egiptu z Polski jest lot samolotem. Wiele osób nie lubi długich lotów samolotami więc zastanawia się ile trwa lot do Egiptu z Polski. Ile się leci z Polski do Egiptu? Ile trwa lot z Krakowa Warszawy albo Katowic? Oto czas lotu do Egiptu.
 

Jeśli zastanawialiście się ile trwa lot z Polski do Egiptu to nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi na postawione pytanie. Wszystko zależy od wielu czynników takich jak na przykład to czy wylatujemy z Gdańska czy z Krakowa czy na przykład Warszawy. Zależy też czy lecimy do Kairu czy a przykład do Hurghady.
 
Wiele lotów do Egiptu to loty czarterowe w samolotach wynajmowanych przez linie lotnicze więc nie latają według specyficznych i terminowych rozkładów, które możemy sobie sprawdzić w internecie.
 
Trzeba jednak przyjąć, że lot do Egiptu z lotniska w Polsce trwa w granicach od około 4 do 5 godzin. Oczywiście lot może się przedłużyć na przykład w wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych albo awantury na pokładzie, które zdarzają się czasem gdy ktoś za wcześnie poczuje się już wyluzowany jak nad basenem w hotelu w Egipcie.
 
Podsumowanie: ile trwa lot z Polski do Egiptu? Trzeba przyjąć, że lot na wakacje do Egiptu z lotniska w Polsce to w granicach około 5 godzin. Nie jest to jeszcze bardzo długo ale trzeba mieć na uwadze, że 5 godzin lotu to nie jest już mało i jeśli nie lubimy latać na takich dystanazjach to najlepiej wybrać kierunkowego lot trwa nieco mniej na przykład Chorwację lub Bułgarię.

 
Polecamy również: