Park wodny Aquapark Dalmatia cennik. Ile kosztują bilety?

Chorwacja od dawna jest popularnym kierunkiem wakacyjnym. Wielu turystów z Polski wybierających się do Chorwacji zastanawia się ile kosztują bilety do aquaparku Aquapark Dalmatia. Jaki jest cennik? Ile kosztuje wstęp? Jaki jest cennik parku wodnego Aquapark Dalmatia w Chorwacji?

Aquapark Dalmatia w Chorwacji znajdujący się w Szybeniku to popularna atrakcja turystyczna również wśród Polaków. Ile turyści muszą zapłacić za wstęp do parku? Jaki jest cennik?

Wstęp na cały dzień na bilecie normalnym obowiązującym dla osób o wzroście powyżej 120 centymetrów to koszt 35 EUR. Bilet popołudniowy dla osób powyżej 120 centymetrów wzrostu to koszt 25 EUR i obowiązuje on od godziny 17:00.

Bilet dziecięcy od 90 do 120 centymetrów wzrostu na cały dzień to w cenniku koszt 17,50 EUR, a wstęp popołudniowy na bilecie dziecięcym to koszt EUR.

Warto jednak pamiętać, że Aquapark Dalmatia w Szybeniku jest czynny tylko do godziny 19:00 więc wstęp po 17:00 to wstęp tylko na bardzo krótki okres czasu.

Podsumowanie: jaki jest cennik parku wodnego Aquapark Dalmatia? Koszt wstępu na bilecie normalnym to 35 EUR. Cena z cennika pochodzi z cennika dostępnego na oficjalnej stronie internetowej parku w 2023 roku.

Polecamy również: