Fabryka Emalia Oskara Schindlera cennik. Ile wstęp?

Fabryka Emalia Oskara Schindlera cennik. Ile wstęp?

Fabryka Emalia Oskara Schindlera położona przy ul. Lipowej w krakowskim Podgórzu jest jednym z najsłynniejszych muzeów w całym mieście. Wielu turystów planując wyjazd do Krakowa planuje również wizytę w bardzo znanym muzeum. Dla osób, które zastanawiają się ile kosztuje zwiedzanie słynnej Fabryki Schindlera mamy krótką informację na temat cen biletów.

 
Pierwsza Małopolska Fabryka Naczyń Emaliowanych i Wyrobów Blaszanych Rekord zamieniona później na Deutsche Emailwarenfabrik Oskara Schindlera dziś jest słynnym muzeum historycznym w Krakowie.

 
Jeśli zastanawiacie się ile kosztuje zwiedzanie muzeum przy ul. Lipowej to mamy dla Was odpowiedź. Cennik oddziału Muzeum Krakowa kształtuje się następująco.

 
Za bilet normalny do Fabryki Emalia trzeba zapłacić 32 złotych. Bilet ulgowy to koszt 28 złotych, a bilet rodzinny kosztuje 56 złotych. Oprowadzanie z przewodniem po wystawie stałej to koszt 160 zł, a dla grupy uprawnionej do korzystania z biletów ulgowych cena to 140 zł.

 
Darmowym dniem w Fabryce Emalia jest poniedziałek. Muzeum czynne jest w poniedziałek od 10 do 14, a od wtorku do niedzieli od 10 do 19:00. Muzeum honoruje również Kartę Dużej Rodziny i Kartę Krakowską. Cennik o którym piszemy obowiązuje w lecie 2021 roku. Jeśli czytacie ten tekst nieco później to warto jeszcze zweryfikować go na oficjalnej stronie muzeum.

 
Tutaj dowiecie się kiedy są darmowe dni w muzeach w Krakowie.

 
Polecamy również: