Czy na lotnisku w Krakowie jest KFC? Czy restauracja jest?

Czy na lotnisku w Krakowie jest KFC? Czy restauracja jest?

Lotnisko w Krakowie jest jednym z najpopularniejszych portów lotniczych w Polsce, które odwiedza wiele osób. Wielu podróżnych zastanawia się czy na lotnisku w Krakowie jest KFC. Czy jest KFC na lotnisku w Krakowie? Czy jest KFC na Balicach? Sprawdźmy to!

 

Lotnisko w Krakowie posiada szeroką ofertę restauracji i barów ale czy jest wśród nich popularny fast food serwujący kurczaki? Jeśli lecicie gdzieś z Krakowa i macie ochotę na kurczaka z KFC to niestety na lotnisku zjeść się go nie da.
 
Na lotnisku w Krakowie nie ma bowiem restauracji KFC. Są tu kawiarnie i restauracje, a także m.in. naleśnikarnia ale nie ma tutaj lokalu KFC.
 
KFC znajdujące się najbliżej lotniska w Krakowie położone jest przy autostradzie A4 na Węźle Mirowskim w odległości około 6 kilometrów od portu lotniczego.
 
Podsumowanie: czy na lotnisku Kraków-Balice jest restauracja KFC? Nie, w porcie lotniczym w Kraków Airport nie ma restauracji KFC. Restauracji nie ma na początku 2023 roku więc jeśli wylatujecie z Krakowa dużo później to być może już została otwarta.

 
Polecamy również: