Pałac Dioklecjana w Splicie – cennik. Bilety? Zwiedzanie pałacu jak Gra o Tron

Pałac Dioklecjana w Splicie jest jedną z największych atrakcji popularnego miasta w Chorwacji. Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik zwiedzania Pałacu Dioklecjana w Splicie. Jak zwiedzać pałac? Ile kosztuje zwiedzanie? Ile trzeba zapłacić za bilet wstępu z cennika 2023 do Pałacu Dioklecjana w Splicie? Sprawdźmy to!

 

Pałac Dioklecjana w Spalatum, bo tak niegdyś nazywał się należący obecnie do Chorwacji Split, to rezydencja jednego z bardziej znanych rzymskich cesarzy. Cały pałac to kompleks na który składa się blisko 30 tysięcy metrów kwadratowych zabytków z różnych epok.
 
Ile kosztuje Pałac Dioklecjana 2023 w Splicie? Zwiedzanie jednych z najpiękniejszych rzymskich ruin znajdujących się w Chorwacji to koszt 0 EUR. Ruiny to po prostu zabytkowe centrum miasta i nie ma tu biletów wstępu, a centrum dostępne jest dla wszystkich. To dobra odskocznia od wysokich cen w Chorwacji 2023.
 
Jak zwiedzać Pałac Dioklecjana w Splicie? Na piechotę i za darmo! Najlepiej zwrócić uwagę na słynny perystyl pałacu, a także fragment podziemi, a także Złotą Bramę i mauzoleum.
 
Podsumowanie: ile kosztuje zwiedzanie Pałacu Dioklecjana w Splicie? Zwiedzanie jest za darmo!

 
Polecamy również: