Co to jest hat trick wadowicki? Kiedy jest hat trick wadowicki?

Po meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Królestwa Arabii Saudyjskiej na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze zrobiło się głośno o zdobytym przez Polaków hat tricku wadowickim. Wszystko to przez wpis jednego z użytkowników Twittera. Stwierdził on, że Polacy są pierwszą drużyną, która w historii Mistrzostw która zdobyła wadowicki hat trick. Kiedy jest wadowicki hat trick? Jak zdobyć wadowicki hattrick? Oto odpowiedź.

 

Należy mieć na uwadze, że wadowicki hattrick nie jest częścią zasad gry w piłkę nożną. Wadowickiego hattricka nie ma w zasadach piłki nożnej. Wadowicki hattrick to po prostu żartobliwe określenie trzech żółtych kartek (w oryginalnym poście “rzułtych”) zdobytych przez Orły Michniewicza przed 21 minutą i 37 sekundą meczu z Arabią Saudyjską.
 
Jest to nawiązanie do godziny śmierci św. Papieża Jana Pawła II (21:37), jego miejsca urodzenia oraz dorastania (Wadowice w województwie Małopolskim) oraz śmiesznych, a niekiedy obrazoburczych obrazków internetowych, tzw memów, na których Ojciec Święty ma wyraźnie żółtą twarz.
 
Podsumowanie: co to jest hattrick wadowicki? Hatrcik wadowicki to trzy żółte kartki zdobyte przed 21 minutą i 37 sekundą meczu piłki nożnej.

 
Polecamy również: