Ile kosztuje McDonald’s w Norwegii? Ceny w Maku

Dla przeciętnie zarabiającego Polaka ceny w Norwegii nie należą do niskich, są wysokie. Wiele osób zastanawia się jakie są ceny w McDonald’s w Norwegii. Czy jest drogo? Ile kosztuje McDonald’s w Norwegii? Sprawdźmy to!

Zanim sprawdzimy ceny w McDonald’s w Norwegii na przykładzie restauracji znajdującej się w Oslo, warto pamiętać, że średnie zarobki w Norwegii są zdecydowanie wyższe od zarobków w Polsce. Bezpośrednie porównanie i przeliczanie na złotówki cen z McDonald’s w Norwegii jest więc nieco bez sensu.

Ile kosztuje McDonald’s w Norwegii? Najtańszy burger w McDonald’s w Norwegii to koszt 31 NOK (11,65 złotych) i jest to oczywiście Hamburger.

Za podstawowego Cheeseburgera w Norwegii trzeba zapłacić 42 NOK. Chili Mayo Cheese Chicken kosztuje 49 NOK. Big Chicken Salsa to koszt 85 NOK i tyle samo trzeba zapłacić za Chicken McFeast.

Za popularną kanapkę Big Mac trzeba zapłacić w Norwegii 90 NOK. Quarter Pounder kosztuje 90 NOK, a podwójny to koszt 110 NOK. Big Tasty kosztuje 115 NOK. Dobrze znany McChicken kosztuje 88 NOK, a Filet-O-Fish to koszt 45 NOK. Burger McWegan kosztuje 81 NOK, a sałatka Bulgur kosztuje 73 NOK.

Ile kosztuje Happy Meal w Norwegii? Cena Happy Meal w norweskim McDonald’s to 71 NOK. Za napój trzeba zapłacić 27 NOK, a za makaronika trzeba zapłacić 16 NOK. Frytki to koszt od 34 NOK, a muffin to koszt 38 NOK. Za shake w norweskim McDonald’s trzeba zapłacić 35 NOK.

Podsumowanie: ile kosztuje McDonald’s w Norwegii? Jeśli przeliczymy ceny z McDonald’s w Norwegii na złotówki to oczywiście posiłki są droższe niż w Polsce. Trzeba pamiętać o tym, że w Norwegii zarabia się wielokrotnie więcej niż w Polsce, więc wizyta w McDonald’s dla zwykłego Norwega jest zdecydowanie tańsza niż dla zwykłego Polaka.

Polecamy również: