Jarmark Bożonarodzeniowy Oslo 2022. Daty. Kiedy jest?

Wyjazd do Oslo przed świętami Bożego Narodzenia to wyjątkowa możliwość odwiedzanie organizowanego tu jarmarku świątecznego. Wiele osób planujących zimowy wyjazd do Oslo zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Oslo. Czy znana jest już data wydarzenia? Sprawdźmy to!

 
Jarmark Bożonarodzeniowy w Spikersuppa w Oslo to najsłynniejszy jarmark w całej Norwegii. W 2022 roku nic nie wskazuje na to, by wydarzenie miało zostać odwołane.
 
Organizatorzy jarmarku świątecznego w Oslo podali już przewidywaną datę wydarzenia.
 
Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Oslo? Start imprezy zaplanowany jest na sobotę 12 listopada 2022 roku. Jarmark w Spikersuppa ma trwać aż do niedzieli 1 stycznia 2023 roku.
 
Ile kosztują bilety na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Oslo? Jarmark Spikersuppa w Oslo jest imprezą na którą nie trzeba kupować biletów. Obowiązuje wstęp wolny.
 
Kolejnym jarmarkiem planowanym w Oslo jest krótki jarmark w Barums Verk zaplanowany w dniach od niedzieli 26 listopada 2022 roku i potrwa zaledwie do czwartku 22 grudnia 2022 roku. Jarmark Barums Verk również jest darmową imprezą.
 
W pierwsze dwa weekendy grudnia czyli w dniach 3 i 4 grudnia oraz w kolejny weekend 10 i 11 grudnia 2022 roku w godzinach od 11:00 do 16:00 planowany jest też jarmark świąteczny w Norsk Folkemuseum. Uwaga: jarmark w Norweskim Muzeum Ludowym prawdopodobnie będzie imprezą biletowaną, cen biletów trzeba szukać na oficjalnej stronie muzeum.
 
Oczywiście w dynamicznie zmieniających się czasach może okazać się, że jarmark w Oslo zostanie odwołany, przesunięty lub ograniczony czasowo. Przed wyjazdem na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Oslo warto więc sprawdzić oficjalną stronę internetową w poszukiwaniu najświeższych aktualności dotyczących imprezy.

 
Warto przeczytać również: