Czy w Wigilie galerie są otwarte? Czy 24 grudnia galerie czynne?

Czy w Wigilie galerie są otwarte? Czy 24 grudnia galerie czynne?

Każdego roku Wigilia jest wyjątkowym dniem dla większości Polaków niezależnie od wyznania. Wiele osób przed rozpoczynającymi się świętami chce jeszcze na ostatnią chwilę zrobić zakupy spożywcze lub kupić prezenty. Wiele osób zastanawia się czy w Wigilie galerie handlowe są otwarte. Czy i do której czynne są galerie 24 grudnia? Czy są czynne? Sprawdźmy to!

 
Wiele osób zastanawia się czy w Wigilie sklepy w galeriach handlowych są czynne. Jeśli potrzebujecie zrobić zakupy w Wigilię to mamy dobre wiadomości. Galerie handlowe są otwarte w Wigilie i sklepy w galeriach również są czynne.
 
Warto jednak pamiętać, że Wigilia jest jednak dość specyficznym dniem i występują pewne ograniczenia w handlu. W Wigilie sklepy i galerie handlowe są czynne zdecydowanie, krócej niż w zwykłe dni powszednie.
 
Jeśli potrzebujemy wybrać się na zakupy w Wigilie to warto pamiętać, że większość placówek zamyka się w godzinach 13-14:00 i 24 grudnia (jeśli Wigilia nie wypada w niedzielę) późnym popołudniem i wieczorem galerie handlowe są już zamknięte i nieczynne.

 
Polecamy również: