Prachowskie Skały – cennik biletów. Czy można z psem?

Prachowskie Skały w Czechach to jedna z największych tego typu atrakcji. Prachowskie Skały odwiedza też wielu turystów z Polski. Część z nich często zastanawia się jaki jest cennik biletów Prachowskich Skał. Ile kosztuje wstęp? Czy można wejść z psem? Ile kosztuje parking? Sprawdźmy cennik!

 
Prachowskie Skały nie należą do najdroższych atrakcji. Ile kosztuje bilet wstępu? Cena za bilet normalny w cenniku Prachowskich Skał to 100 CZK za bilet normalny na cały dzień i 50 CZK za bilet ulgowy.
 
Są także bilet dla rodzin 2+2 w cenie 250 CZK. Wejście z psem jest legalne i możliwe ale jest płatne. Bilet dla pieska to koszt 10 CZK.
 
Wielu turystów odwiedza Prachowskie Skały samochodem. Auto trzeba gdzieś zostawić. Ile to kosztuje? Koszt parkingu dla samochodu osobowego to 100 CZK, autobusu 200 CZK, kampera 300 CZK, a motocykl to koszt 100 CZK.
 
Podsumowanie: jaki jest cennik biletów Prachowskich Skał? Bilet normalny to koszt 100 CZK. Ceny z cennika o których wspominamy powyżej pochodzą z 2022 roku. Jeśli wybieracie się odwiedzić Prachowskie Skały dużo później to warto zweryfikować na oficjalnej stronie czy ceny są wciąż aktualne.

 
Polecamy również: