Czy w Sylwestra dowożą pizze? Pizzeria czynna w Sylwestra?

Czy w Sylwestra dowożą pizze? Pizzeria czynna w Sylwestra?

Wiele osób odmawia sobie wyjścia do znajomych i Sylwester 2022 spędzi w domach. Tych, którzy zostają w domach zastanawia to, czy w Sylwestra działają pizzerie. Czy w Sylwestra dowożą pizzę? Jakie pizzerie są czynne w Sylwestra? Sprawdźmy to!

 
Sylwester 2022 roku jest dniem wyjątkowym ale pizzerie mogą działać w Sylwestra i będzie możliwy dowóz pizzy do domów w trakcie wieczora.

 
Czy pizzerie są czynne w Sylwestra? Jeśli nie ma zakazu działania pizzerii oznacza to, że niektóre pizzerie mogą działać w Sylwestra. Które pizzerie w Sylwestra w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie czy Lublinie będą dostarczać pizzę wieczorem zależy już jednak od ich obsady.

 
W dzień w Sylwestra w godzinach przedpołudniowych działać będzie większość pizzerii sieciowych i małych, lokalnych pizzerii z dowozem. Sylwester nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, więc pizzerie będą otwarte. Już przed południem i wczesnym popołudniem można jednak liczyć się z długim albo nawet bardzo długim czasem realizacji zamówienia.

 
Wieczorem w Sylwestra pizzę rozwozić będą tylko niektóre lokale. Warto już wcześniej zarezerwować sobie termin dostawy i zamówić pizzę z wyprzedzeniem albo chociaż zadzwonić do swojej ulubionej pizzerii, by sprawdzić czy będzie pracować w Sylwestra.

 
Reasumując: w Sylwestra działają pizzerie, ale nie wszystkie i nie w każdym mieście. Pizzerie otwarte w Sylwestra to dobra wola załogi i właścicieli dlatego o tym czy Wasz ulubiony lokal działa warto przekonać się jeszcze przed Sylwestrem 2022.

 
Polecamy również: