Zamek w Rytrze – cennik? Parking? Zwiedzanie ruin!

Na południu Polski znajduje się wiele malowniczych ruin zamków wśród nich wymienić można Zamek w Rytrze. Wiele ruin można zwiedzać po zakupie biletów, ale nie wszystkie. Turyści często zastanawiają się jaki jest cennik Zamku w Rytrze? Czy są bilety? Jak zwiedzać? Sprawdźmy to!

 

Zamek w Rytrze to malowniczo położone ruiny znajdujące się niedaleko małopolskiej wsi Rytro. Zamek został zniszczony prawdopodobnie w czasie najazdu Jerzego Rakoczego i nigdy nie wrócił już do swojej świetności.
 
Czy są bilety na ruiny zamku w Rytrze? W przeciwieństwie do niektórych ruin, ruiny Zamku w Rytrze nie mają cennika biletów ponieważ można je zobaczyć za darmo. Zamek dostępny jest bez biletów i można wejść zobaczyć go w dowolnym momencie bo nie ma też wyszczególnionych godzin otwarcia.
 
Podsumowanie: ile kosztuje zwiedzanie Zamku Rytro? Na szczęście zwiedzanie zamku Rytro w Rytrze jest darmowe i nie ma żadnego cennika wstępu. Darmowy jest też parking znajdujący się nieopodal zamku około 20 minut pieszo od ruin.

 
Warto przeczytać również: