Dubaj pogoda maj. Jaka temperatura? Czy warto?

Wyjazd do Dubaju to dla wielu spełnienie podróżniczych marzeń i jednocześnie gwarancja urlopu przy pięknej pogodzie. Wiele osób planujących wyjazd do Dubaju zastanawia się jaka jest pogoda w maju w Dubaju. Jaka jest temperatura w maju w Dubaju? Czy warto jechać w maju do Dubaju? Sprawdźmy to!

 
Maj jest kolejnym miesiącem w roku w którym średnie temperatury w Dubaju zdecydowanie rosną. Z początkiem miesiąca można spodziewać się średnich temperatur wynoszących 36 stopni Celsjusza, ale z każdym następnym tygodniem robi się cieplej.
 
Pod koniec maja pogoda w Dubaju to już średnie temperatury wynoszące 39 stopni Celsjusza. Oczywiście zdarzają się też dni w których temperatura znacznie przekracza średnią.
 
W Dubaju w maju możemy liczyć na ciepłe wieczory, noce i poranki, a także dużo słońca i minimalną szansę na opady atmosferyczne.
 
Podsumowanie: czy warto jechać do Dubaju w maju? Jeśli szukamy naprawdę upalnego miejsca to tak. Warto jednak pamiętać, że temperatury dochodzą tu do 40 stopni Celsjusza więc nie jest to miejsce dla każdego turysty.

 
Polecamy również: