Ile kosztuje benzyna w Dubaju? Dubaj ceny na stacjach paliwa

Dubaj kojarzy się często z luksusowymi samochodami z silnikami z dużym apetytem na paliwo. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje benzyna w Dubaju. Ile kosztuje litr paliwa w Dubaju? Ile kosztuje paliwo w Emiratach? Oto ceny na stacjach.

 
Paliwo w Dubaju oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie należy do najdroższych na świecie. Można nawet powiedzieć, że należy do najtańszych. Nawet w przeliczeniu na złotówki cena paliwa w Dubaju jest dość niska, a w porównaniu do zarobków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich koszt paliwa, w przeciwieństwie do cen alkoholu, jest wręcz… pomijalny.

 
Ile kosztuje benzyna w Dubaju? Benzyna E-Plus 91 to koszt 3.48 AED za litr czyli około 4.20 zł.

 
Benzyna Special 95 to w maju 2022 roku w Dubaju to koszt 3.55 AED czyli w przeliczeniu na złotówki około 4.30 zł. Dla kontekstu warto dodać, że w tym samym okresie cena benzyny 95 w Polsce to około 7.30 zł za litr.

 
Ile kosztuje benzyna 98 w Dubaju? Jest nieznacznie droższa. Koszt litra benzyny 98 to 3.66 AED.

 
Ile kosztuje diesel w Dubaju? Ropa do auta to droższe paliwo w Dubaju. Za litr w maju 2022 roku trzeba było zapłacić 4.08 AED czyli w przeliczeniu na złotówki niecałe 5 złotych.

 
Aktualne ceny paliwa w Dubaju i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zawsze można sprawdzić na stronach sieci stacji benzynowych działających w Dubaju.

 
Polecamy również: