Dubaj pogoda kwiecień. Jaka temperatura? Czy warto?

Dubaj kojarzy się z dobrą pogodą przez cały rok. Czy w kwietniu pogoda w Dubaju jest dobra? Czy jest gorąco? Jaka jest temperatura w Dubaju w kwietniu i czy to dobry miesiąc w którym warto jechać do Dubaju? Oto średnie temperatury w kwietniu w Dubaju.

 

Kwiecień jest kolejnym miesiącem w roku w który średnie temperatury w Dubaju zdecydowanie wzrastają. Początek kwietnia to średnia temperatura wynosząca 31 stopni Celsjusza, a koniec kwietnia to już średnie temperatura sięgające 36 stopni Celsjusza.
 
Oczywiście zdarzają się też dni w czasie których temperatura sięga wyraźnie powyżej średniej więc niczym dziwnym nie będzie nawet i 40 stopni Celsjusza.
 
Kwiecień w Dubaju to też miesiąc w którym chłodu nad ranem można spodziewać się tylko w pierwszej pierwszej połowie miesiąca. Później przez wieczorem, noc i nad ranem jest naprawdę ciepło.
 
W kwietniu pogoda w Dubaju nie obfituje w opady atmosferyczne, jest za to bardzo słonecznie.
 
Czy warto jechać do Dubaju w kwietniu? Osoby źle znoszące wysokie temperatury powinny zastanowić się nad kwietniowym wyjazdem w miejsce w którym średnia temperatura nie dochodzi do tak wysokiego poziomu jak w Dubaju albo rozważyć wyjazd do Dubaju w zimie gdy jest nieco chłodniej.
 
Jeśli szukamy bardzo wysokich temperatur i dużej iloci słońca to kwiecień jest bardzo dobrym miesiącem na wyjazd do Dubaju.

 
Polecamy również: