Czy w Antwerpii jest Dzielnica Czerwonych Latarni? Czerwona Ulica

Na świecie wiele jest miast słynących z prostytucji. Najsłynniejszym jest oczywiście Amsterdam, ale nie tylko w Amsterdamie powstają dzielnice czerwonych latarni. Wiele osób zastanawia się czy w Antwerpii jest Dzielnica Czerwonych Latarni. Czy Antwerpia ma swoją Czerwoną Ulicę z prostytutkami? Czy w Antwerpii są prostytutki? Gdzie?

 
Prostytucja w Antwerpii przez dłuższy czas była sporym problemem. Lekarstwem na prostytutki i przestępstwa stało się utworzenie oficjalnej Dzielnicy Czerwonych Latarni, a właściwie ulicy czerwonych latarni.
 
Która ulica to ulica prostytutek w Antwerpii? Prostytucja w Antwerpii w Belgii skupiona jest wokół ulicy Schippersstraat. Władze miejskie, by uregulować prostytucję w Antwerpii, zdecydowały o utworzeniu 280 okien z prostytutkami w okolicy ulicy Schippersstraat oraz o wyłączeniu ulic “czerwonych latarni” z ruchu samochodowego.
 
Podsumowanie: czy w Antwerpii jest dzielnica czerwonych latarni? Tak. Prostytutki stoją w oknach lokali znajdujących się w okolicy ul. Schippersstraat. Ceny w dzielnicy czerwonych latarni można nieco negocjować.

 
Warto przeczytać również: