Ile trwa lot do Maroka? Ile się leci do Maroko z Polski? Czas lotu

Ile trwa lot do Maroka? Ile się leci do Maroko z Polski? Czas lotu

Maroko to ciekawy kierunek pozwalający na tanie i jednocześnie egzotyczne wakacje w Afryce. Wiele osób nie lubi jednak długich lotów i zastanawia się ile leci się do Maroka z Polski. Ile trwa bezpośredni lot do Maroko z lotnisk w Polsce? Jak długo leci się do Maroka? z Polski? Sprawdźmy to!

 
Z Polski bezpośrednie loty do Maroka oferuje linia lotnicza Wizzair. Odbywają się przez cały rok, dwa razy w tygodniu, z lotniska w Chopina w Warszawie do Marrakeszu w Maroko. Ile trwa bezpośredni lot z Polski do Maroko?
 
Czas bezpośredniego lotu z Warszawy do Marrakeszu to niecałe 5 godzin. Nie jest to więc zbyt długi lot, ale nie należy już do bardzo krótkich. Z innych lotnisk w Polsce trzeba decydować się na lot z przesiadką. Taka podróż potrwa od około 6-7 do nawet 9 godzin.
 
Oczywiście w okresie wakacyjnym można polecieć do Maroka czarterem biura podróży. Czas lotu w takim wypadku zależy od lotniska z którego się wybieramy i przy locie organizowanym z północy Polski będzie nieznacznie dłuższy od lotu z południa kraju. Można jednak przyjąć, że trwać będzie maksymalnie do 5,5 lub 6 godzin.
 
Podsumowanie: ile się leci do Maroka? Bezpośredni lot z Warszawy do Maroka trwa poniżej 5 godzin.

 
Polecamy również: