Ile kosztuje zwiedzanie Stadionu Narodowego? Koszt wycieczek

Ile kosztuje zwiedzanie Stadionu Narodowego? Koszt wycieczek

Stadion Narodowy w Warszawie czyli PGE Narodowy to jeden z najbardziej znanych stadionów w Polsce. Wiele osób zastanawia się czy obiekt można zwiedzać. Czy Stadion Narodowy można zwiedzać? Ile kosztuje zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie? Sprawdźmy ceny biletów.

 
Stadion Narodowy w Warszawie można zwiedzać ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile to kosztuje. Wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcecie zobaczyć. W cenniku zwiedzania są różne pozycje, a wstęp na teren wokół stadionu jest bezpłatny.
 
Wstęp na punkt widokowy to koszt 15 zł, a bilet online kosztuje 10 złotych. W cenniku są również trasy zwiedzania z przewodnikiem. Trasa “Piłkarskie emocje” to koszt 23 zł, trasa “poczuj się jak VIP” to koszt 28 złotych, a trasa “Znani i lubiani” kosztuje 43 złote.

 

“Wycieczki z przewodnikiem są czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 11.00 – 18.00” – czytamy na stronie stadionu ale oczywiście zawsze warto sprawdzić czy ta informacja jest aktualna gdy wybieracie się na zwiedzanie

 
Koszt zwiedzania jest niższy w przypadku biletów ulgowych czy grup zorganizowanych. Zawsze aktualne cenniki warto sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej.

 
Polecamy również: