Tanie stacje benzynowe w Krakowie. Gdzie tanie tankowanie?

Ciągle rosnące ceny pali w Polsce i w Krakowie sprawiły, że coraz większa liczba osób szuka tanich stacji benzynowych by chociaż trochę zaoszczędzić na jeżdżeniu samochodem. Wiele osób zastanawia się jakie są tanie stacje benzynowe w Krakowie. Gdzie na tanie tankowanie w Krakowie? Oto tanie stacje w Krakowie. Gdzie najtańsza benzyna w Krakowie?

 

Ceny paliw zależą od wielu czynników ale zależą też w znacznej mierze od podatków. Tych w Polsce jest wiele. Tankowanie od wielu miesięcy nie należy już do tanich, a wiele wskazuje na to że będzie droższe. Wielu mieszkańców Krakowa zastanawia się jakie są tanie stacje benzynowe w Krakowie. Oto lista stacji, które mają niższe ceny niż stacje dużych renomowanych koncernów paliwowych w Krakowie. Nie polecamy żadnej konkretnej, po prostu informujemy o ich istnieniu.

 


Stacje sieci supermarketów

Od wielu lat wiadomo, że duże sieci supermarketów prowadzące swoje stacje benzynowe oferują niższe ceny od dużych koncernów paliwowych. W Krakowie stacjami benzynowymi dysponuje Carrefour Kraków Czyżyny przy ul. M. Medweckiego. Stacją paliw dysponuje również supermarket Auchan mający swoją stację paliw nieopodal galerii handlowej Bonarka przy ul. Henryka Kamieńskiego 11.

 


Stacja paliw MPO

Często duże przedsiębiorstwa wykorzystujące znaczną liczbę samochodów dysponują własnymi stacjami benzynowymi. Tak jest w wypadku krakowskiej firmy MPO. Stacja paliw mieści się przy ul. Nowohuckiej 1. Od pewnego czasu czynna jest całą dobę i można na niej również płacić kartą.

 


Stacje paliw Moya

Niewielka partnerska stacja paliw Moya dysponuje w Polsce ponad 300 stacjami benzynowymi. W Krakowie znajdują się dwie stacje koncernu. Jedna przy ul. Feliksa Wrobela 35 i drugą przy Kornela Makuszyńskiego 26.

 


Samoobsługowe stacje paliw

Marka Shell nie kojarzy się z tanim paliwem ale w Krakowie da się znaleźć stację Shell tańszą od wielu innych. To samoobsługowa stacja Shell przy centrum handlowym M1. Cena paliwa jest tu niższa niż na większości stacji Shell w Polsce. Adres to al. Pokoju 65.

 


Stacje małych koncernów i prywatne

stacje prywatne lub należące do bardzo małych sieci zwykle mają ceny niższe od dużych koncernów. Tak jest na przykład w przypadku stacji Polpetrol przy ul. Józefa Tischnera 10 w Krakowie, albo stacja Valdi przy ul. Nad Dłubnią 2, a także Krak-Tar przy ul. Myśliwskiej 51.

 
Jeśli znacie jeszcze inne tanie stacje benzynowe w Krakowie, które zwykle mają cenę niższą od utrzymywanej przez duże koncerny to dajcie nam znać.

 
Polecamy również: