Kiedy będzie burger drwal na ostro? Kiedy 2022?

Kiedy będzie burger drwal na ostro? Kiedy 2022?

Każdego roku w okresie zimowym prawdziwym hitem w ofercie popularnej sieci McDonald’s jest kanapka burger drwala. Wśród rodzajów kanapki drwala wymienia się też drwala na ostro na który zwykle trzeba poczekać. Wiele osób zastanawia się kiedy będzie drwal na ostro 2022. Od kiedy drwal na ostro? Sprawdźmy to!

 
22 listopada 2022 roku do oferty sieci McDonald’s w Polsce powraca długo wyczekiwany burger drwala (tutaj dowiecie sięile kosztuje drwal 2022). Początkowo kanapka dostępna jest w wersji standardowej, podwójnej, z kurczakiem oraz z żurawiną.
 
Fani kanapki drwala na ostro zastanawiają się kiedy będzie drwal na ostro w 2022 roku. Czy znana jest już oficjalna data?
 
Oficjalnej daty wprowadzenia drwala na ostro jeszcze nie ma ale według plotek pojawiających się w internecie burger drwal na ostro ma pojawić się w ofercie McDonald’s niedługo przed Bożym Narodzeniem – 21 grudnia 2022 roku.
 
Podsumowanie: kiedy będzie burger drwal na ostro? Według nieoficjalnych informacji Drwal na ostro trafi do restauracji 21 grudnia.

 
Polecamy również: