Ile kosztuje balon widokowy w Krakowie? Cennik balonu

Balon widokowy w Krakowie jest jedną z najciekawszych nietypowy atrakcji dla turystów i mieszkańców. Wiele osób wybierających się do Krakowa zastanawia się ile kosztuje bilet na balon widokowy w Krakowie. Jaka jest cena biletu w cenniku? Sprawdźmy to!

 

Cennik biletów na balon widokowy przy Bulwarach Wiślanych w Krakowie zależy od tego czy mamy zamiar wybrać się na balon w dzień powszedni czy w weekend lub święto. W dni powszednie jest nieco taniej, niż w weekendy.
 
Koszt biletu na balon widokowy w Krakowie to 55 zł za bilet normalny, 39 za ulgowy dla dzieci 4-16, 43 za ulgowy studencki i uczniowski, a także bilet emerycki i dla niepełnosprawnych. Bilet rodzinny w dni powszednie to koszt odpowiednio 149 lub 169 w zależności od liczby dzieci.
 
W weekend cena balonu widokowego w Krakowie jest nieco wyższa i wynosi odpowiednio 69 zł za bilet normalny 49 zł za ulgowy dla dzieci w wieku 4-16 oraz 179 i 199 za bilet rodzinny w zależności od liczby dzieci. W weekend czyli w soboty, niedziele oraz także w dni świąteczne nie obowiązuje ulgowy emerycki i ulgowy uczniowski i studencki.
 
Ceny balonu widokowego w Krakowie o których piszemy były aktualne w momencie publikacji tekstu pod koniec lata 2021 więc jeśli szukacie cen na 2022 czy później to warto jeszcze sprawdzić cennik na oficjalnej stronie balonu widokowego w Krakowie.

 
Warto przeczytać również: