Loty Kraków Stambuł Turkish Airlines. Od kiedy? Cena biletu

Loty Kraków Stambuł Turkish Airlines. Od kiedy? Cena biletu

Turcja od lat jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych wyjazdów przez Polaków dlatego też wiele osób z entuzjazmem przyjęło fakt tego, że to z Krakowa, a nie z Pyrzowic, linię Turkish Airlines latać będą do Stambułu. Wiele osób zastanawia się ile kosztują bilety na nowe loty z Krakowa do Stambułu. Ile bilet? Kiedy będą loty z Krakowa do Stambułu? Jaka jest cena biletu? Sprawdźmy co o nich wiadomo.

 

Dojazd na lotnisko w Krakowie jest lepszy niż na lotnisko w Pyrzowicach dlatego też wiele osób ucieszyło się z tego, że z Krakowa będzie można polecieć do Stambułu na pokładzie samolotów Turkish Airlines.

 

Wiele osób zastanawia się od kiedy będą loty Kraków Stambuł. Linia Turkish Airlines zapowiedziała start nowych lotów to 1 maja 2023 roku czyli już bardzo niedługo.

 
Wiadomo też ile razy w tygodniu będą loty Kraków Stambuł. Samoloty z Balic w kierunku Stambułu będą wykonywane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz w piątki Znany jest już planowany terminarz połączeń oraz wiadomo też jakim samolotem będą odbywać się loty z Krakowa do Stambułu.

 
Pasażerowie na linii łączącej Kraków ze Stambułem podróżować będą na pokładzie samolotu Boeing 737-900. Loty

 
Loty w poniedziałki z Krakowa wystartują o 20:20, we środy o 9:20 i w piątki również o 9:20. Czas lotu z Krakowa do Stambułu na pokładzie Turkish Airlines wyniesie 2h 15 minut.

 
Ile kosztują bilety na loty z Krakowa do Stambułu? Cena biletu nie będzie zbyt niska ale też nie jest przesadnie wysoka. Najtańsze bilety w klasie ekonomicznej to koszt od 205 EUR w jedną stronę, a loty Kraków Stambuł w klasie biznesowej to koszt od 369 EUR. Bilety na trasie Kraków Stambuł oraz Stambuł Kraków można już rezerwować na stronie tureckiego przewoźnika.

 
Polecamy również: