Plaża Bagry Kraków – wstęp. Czy są bilety i cennik na kąpielisko?

Plaża Bagry Kraków – wstęp. Czy są bilety i cennik na kąpielisko?

Kąpielisko i plaża nad zalewem Bagry w krakowskiej dzielnicy Podgórze jest jedną z większych atrakcji dla wszystkich tych, którzy chcą zażyć kąpieli słonecznej lub wodnej. Wiele osób zastanawia się czy kąpielisko i plaża Bagry są za darmo. Czy jest cennik biletów wstępu? Sprawdźmy to!

 
Plaża nad zalewem Bagry jest jedną z większych atrakcji w sezonie letnim w Krakowie. Wiele osób planujących swój wyjazd na Bagry zastanawia się czy plaża jest płatna.
 
Czy istnieje cennik biletów wstępu? Nie! Plaża Bagry jest plażą miejską więc nie trzeba kupować biletów wstępu ani za wstęp na plażę ani za możliwość kąpania się. Plaża Bagry jest darmowa jeśli chcemy po prostu opalać się lub pływać.
 
Wynajem sprzętu wodnego takiego jak deski, rowery wodne czy żaglówki wymaga już opłat zgodnie z cennikiem znajdujących się na Bagrach wypożyczalni. Dobrą wiadomością dla wszystkich tych, którzy wybierają się na Bagry samochodem jest to, że jeszcze nie ma tu strefy płatnego parkowania i w przeciwieństwie do Przylasku Rusieckiego przy samej plaży nie ma drogiego parkingu. Można parkować normalnie.
 
Jeśli wybieracie się na Bagry to pewnie zainteresuje was informacja o tym jak dojechać na Bagry komunikacją miejską.

 
Warto przeczytać również: