Ile kosztuje zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie. Cena biletów

Zamek Królewski w Warszawie jest jedną z większych atrakcji w stolicy. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje wstęp na Zamek Królewski w Warszawie. Jaki jest cennik biletów? Sprawdźmy to!

 
Odpowiedź na pytanie ile kosztuje zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie nie jest proste. Zależy co dokładnie chcemy zwiedzić.
 
Zwiedzanie Trasy Królewskiej czyli Apartamentu Wielkiego i Królewskiego oraz Galerii Malarstwa, Rzeźby i Sztuki Zdobniczej to koszt 30 złotych za bilet normalny i 20 złotych za bilet ulgowy. Bilety kupione po 15:30 kosztują mniej – 25 zł za bilet normalny i 15 z ł za ulgowy.
 
Darmowe zwiedzanie Zamku Królewskiego w Warszawie możliwe jest w środy.
 
Na Zamku Królewskim w Warszawie istnieją też wystawy czasowe. Zwiedzanie wystaw czassowych ma zwykle różne cenniki. Zwykle koszt zwiedzania danej wystawy czasowej to 10 lub 20 zł za bilet normalny i 6 lub 12 zł za bilet ulgowy. Wystawy czasowe oczywiście się zmieniają więc warto sprawdzić ich ofertę na oficjalnej stronie zamku w Warszawie.

 
Ceny biletów o których piszemy powyżej obowiązują w 2021 roku więc jeśli czytacie ten tekst później na przykład w 2022 roku to warto zweryfikować czy są aktualne na oficjalnej stronie zamku.

 
Polecamy również: