Czy na Cyprze są jeżowce? Czy potrzeba buty do wody?

Dla wielu turystów jedną z najważniejszych rzeczy do robienia na Cyprze jest po prostu wyjście nad wodę. Wiele osób planujących wyjazd na Cypr zastanawia się czy na Cyprze są jeżowce. Czy na Cypr potrzebne są buty do wody? Czy warto je spakować na Cypr i ubierać przed kąpielą? Sprawdźmy to!

 
Jeśli zastanawiacie się nad wyjazdem na Cypr i do atrakcji, które macie w planach zaliczacie również wchodzenie do wody to w takim wypadku najlepiej spakować na Cypr buty do kąpieli. Czy na Cyprze są jeżowce? Są, ale nawet jeśli na wybranej przez Was plaży akurat nie będą się nigdzie czaić to buty i tak warto spakować.
 
Wiele plaż na Cyprze to plaże kamieniste po których po prostu ciężko chodzi się bez butów. By nie skaleczyć się warto spakować buty. Warto spakować je również z powodu kamieni, które są na dnie.
 
Podsumowując: czy na Cyprze są jeżowce? Może się zdarzyć tak, że spotkacie te stworzenia, a bliskie spotkania z nimi nie należą do najprzyjemniejszych. Na Cypr warto więc spakować buty na plażę i do kąpieli.

 
Warto przeczytać również: