Czy w niedziele jest otwarty fryzjer?

Czy w niedziele jest otwarty fryzjer?

Przez nakazy i zakazy nakładane na ludzi przez rządzących od dłuższego już czasu wiele niedziel w Polsce to niedziele z zakazem handlu w czasie których nie działa większość sklepów i punktów usługowych. Czy tak samo jest z fryzjerami? Czy w niedziele niehandlowe fryzjer jest otwarty? Czy w niedziele działają zakłady fryzjerskie? Czy są czynne w niedziele niehandlowe?

 

Jeśli szukacie fryzjera w niedziele to stoicie przed dość trudnym zadaniem. Wiele zakładów fryzjerskich jest nieczynna w niedziele zarówno handlowe jak i niehandlowe. Czy oznacza to jednak, że każdy fryzjer jest zamknięty w niedziele?

 
Nie! Wiele zakładów fryzjerskich działa również w niedziele. W niedziele można iść do fryzjera pod warunkiem, że jest otwarty. Który fryzjer jest otwarty w niedziele?

 
Na to pytanie ciężko odpowiedzieć. Najlepiej zadzwonić do swojego ulubionego zakładu fryzjerskiego i dowiedzieć się czy działa on również w niedziele handlowe i niehandlowe. Dobrym pomysłem dla osób, które potrzebują fryzjera w niedziele jest skorzystanie z mobilnego fryzjera z dojazdem do domu czy biura. Tacy fryzjerzy zwykle nie przejmują się tym czy jest niedziela czy nie.

 
Polecamy również: