Jarmark Bożonarodzeniowy Budapeszt 2022. Kiedy jest? Daty

Jarmark Bożonarodzeniowy w Budapeszcie jest jedną z najładniejszych tego typu imprez w Europie. Wielu turystów już teraz zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Budapeszcie. Czy znana jest już data jarmarku? Kiedy będzie kiermasz świąteczny w Budapeszcie w 2022 roku? Czy znane są już przewidywane daty wydarzenia? Sprawdźmy to!
 

Tradycyjnie w okresie przed świętami Bożego Narodzenia w Budapeszcie odbywają się dwa jarmarki bożonarodzeniowe – przed Bazyliką św. Stefana przy Szent Istvan ter oraz na placu Vörösmarty tér. Czy znane są już daty wydarzeń w 2022 roku?

 
W chwili publikacji tego wpisu we wrześniu 2022 roku oficjalne daty jarmarku bożonarodzeniowego w Budapeszcie nie są jeszcze podane do publicznej wiadomości.

 
Można jednak, bazując na doświadczeniach z poprzednich lat, zgadnąć kiedy wydarzenie może się odbyć. Prawdopodobne daty jarmarku bożonarodzeniowego 2022 w Budapeszcie to od 11 lub 12 listopada 2022 aż do 30 grudnia 2022 lub 1 stycznia 2023. Dla przypomnienia dodajmy, że w 2021 roku jarmark przed Bazyliką św. Stefana w Budapeszcie był organizowany w dniach od 19 listopada do 1 stycznia 2022 roku włącznie.

 

Konkretnych oficjalnych i szczegółowych danych na temat jarmarku bożonarodzeniowego w Budapeszcie najlepiej szukać na oficjalnej stronie organizatora jarmarku. Przed wyjazdem do Budapesztu trzeba zweryfikować kiedy dokładnie będzie jarmark oraz jakie będą jego godziny otwarcia.

 
Gdy konkretne oficjalne daty i program jarmarków bożonarodzeniowych w Budapeszcie będzie podany zaktualizujemy ten wpis. Aktualizacji można prawdopodobnie spodziewać się w połowie października.

 
Polecamy również: