Czy Biedronka jest otwarta? Czy czynna w niedziele?

Niedziele niehandlowe wprowadzone przez rządzącą w Polsce partię polityczną oraz różnorakie ograniczenia w handlu wprowadziły w życie Polaków wiele zamieszenia. Wiele osób do dzisiaj nie wie czy ich ulubione sklepy są tak właściwie czynne czy nie. Czy Biedronka jest czynna w niedziele? Czy sklepy Biedronka są obecnie otwarte? Sprawdźmy jak wyglądają godziny otwarcia sklepów Biedronka. Czy jest czynne i otwarte?

 

Na początek warto zastanowić się czy Biedronka jest czynna w niedziele. Rządzący wprowadzili w Polsce krytykowane przez wiele osób niedziele niehandlowe. Tylko w niektóre niedziele handel odbywa się normalnie. Takich dni jest tylko kilka w roku. Większość niedziel to niedziele niehandlowe czyli niedziele bez handlu. Czy wówczas czynna jest Biedronka? Czy Biedronka jest czynna w niedziele?
 
Większość sklepów Biedronka w Polsce jest nieczynna w niedziele niehandlowe ale są wyjątki. Są Biedronki czynne w niedziele. Które sklepy Biedronka są czynne w niedziele? Jak czytamy na oficjalnej stronie sieci handlowej istnieje kilka sklepów Biedronka, które nie są objęte zakazem handlu. Są to sklepy zlokalizowane w miejscach takich jak dworce kolejowe.
 
Które Biedronki są czynne w niedziele? W każdą niedziele otwarta jest Biedronka w Grudziądzu przy ul Dworcowej 38/40, w Poznaniu przy Dworcowej 2, we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 105, w Krakowie przy ul. Pawiej 5A, w Warszawie przy ul. Kijowskiej 20 i Al. Jerozolimskich 54 oraz w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 90.
 
Teraz warto odpowiedzieć na pytanie czy sklepy Biedronka są czynne w związku z tak zwaną “narodową kwarantanną” w styczniu 2021 roku. Na szczęście tu mamy pozytywną odpowiedź. Rządzący uznali, że sklepy spożywcze mogą być czynne. Pamiętajmy jednak, że istnieją wprowadzone przez władze “godziny dla seniorów”. Odpowiedź na pytanie: czy Biedronka jest jutro otwarta jest twierdząca jeśli chodzi o dni powszednie i soboty, twierdząca jeśli chodzi o kilka wymienionych powyżej sklepów czynnych w niedziele niehandlowe i twierdząca dla niedziel handlowych. Niektóre sklepy są nawet czynne przez całą dobę.

 
Polecamy również: