Czy KFC jest otwarte w Sylwestra? Czy KFC czynne w Sylwestra 2022?

W związku z wieloma niepewnymi i niepotwierdzonymi przez długi czas informacjami, które pojawiały się w mediach Sylwester 2022 zastanawia wiele osób. Niektórzy zainteresowani byli tym, czy w Sylwestra działają pizzerie, a jeszcze innych interesują smażone kurczaki. Sprawdźmy czy KFC jest czynne w Sylwestra 2022. Jakie są godziny otwarcia? Czy KFC jest otwarte?

 

KFC to popularna sieciówka sprzedająca potrawy oparte o smażone mięso z kurczaka. Wiele osób zastanawia się czy ulubionego kurczaka będzie można zjeść w Sylwestra. Sylwester nie jest ani świętem, ani dniem ustawowo wolnym od pracy, więc sklepy są otwarte w Sylwestra i to samo tyczy się gastronomii. KFC będzie otwarte w Sylwestra bez żadnych zmian przynajmniej przez pierwszą część dnia.
 
Na oficjalnej stronie sieci restauracji nie ma jeszcze konkretnych godzin pracy w Sylwestra ale wiadomo, że przez pierwszą część dnia KFC będzie czynne. Sylwestrowe popołudnie to już większy problem ale generalnie rzecz biorąc KFC będzie czynne zwłaszcza przez drive-through. Z komentarzy internetowych pisanych przez domniemanych pracowników sieci wynika, że wiele restauracji będzie czynnych w Sylwestra. Być może nie każda będzie czynna dokładnie o północy czy o 23 w nocy ale nie można powiedzieć, że KFC będzie całkowicie nieczynne.
 
Godziny pracy KFC w Sylwestra najlepiej sprawdzić w lokalu do którego chcecie podjechać i złożyć zamówienie w Sylwestra.

 
Polecamy również: