Czy Żabki są otwarte w Sylwestra? Jakie godziny otwarcia?

Wiele osób zastanawia się czy sklepy są czynne w Sylwestra. Wśród popularnych sklepów w Polsce na prowadzenie wysuwa się m.in. sieć małych sklepów Żabka. Sklepy Żabka znane są jako te, które otwarte są również w dni w które niektóre z innych sklepów są zamknięte. Czy sklepy Żabka są czynne w Sylwestra? Czy są otwarte?

 
Sylwester w Polsce nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy ani dniem świątecznym. Sylwester, o ile nie wypada w niedzielę, jest zwykłym dniem pracującym. Oznacza to, że sklepy są otwarte w Sylwestra. Sklepy Żabka nie należą tu do wyjątków. Jak będą czynne sklepy Żabka?
 
Można mieć pewność, że przez pierwszą część dnia sklepy Żabka w Sylwestra będą czynne bez żadnych ograniczeń, tak samo jak w każdy inny dzień. Sylwester jest jednak dniem nieco wyjątkowym więc w późniejszej części dnia sprawa może się nieco skomplikować.
 
Sklepy Żabka prowadzone przez konkretnych przedsiębiorców mogą dysponować nieco innymi godzinami otwarcia w Sylwestrowe popołudnie i wieczorem. Niektóre ze sklepów będą czynne, a niektóre zamkną się wcześniej. By dowiedzieć się czy Wasza Żabka będzie czynna w Sylwestra najlepiej iść i zapytać w konkretnym sklepie. Tam będą wiedzieć jak wyglądają godziny otwarcia Żabki w Sylwestra i do której Żabka jest czynna w Sylwestra 2020.

 
Polecamy również: