Czy w Berlinie jest Uber? Uber w Berlinie ceny

Berlin jest jednym z najpopularniejszych miast w Europie odwiedzanych przez tysiące turystów każdego roku. Wiele osób zastanawia się jak poruszać się po mieście dlatego wiele osób pyta czy w Berlinie jest Uber. Sprawdźmy czy w Berlinie w Niemczech działa Uber. Ile kosztuje Uber w Berlinie? Sprawdźmy to.

 
Uber jest popularną na całym świecie usługą pozwalającą na zamawianie przejazdów z poziomu swojego własnego telefonu. W niektórych miastach świata Uber miewa problemy z działaniem. Czy tak samo jest w Berlinie? Czy w Niemczech jest Uber?
 
Jeśli chodzi o działanie Ubera w Niemczech to ma on pewne problemy. Uber działa w Niemczech ale tylko w kilku miastach. Uber w Niemczech funkcjonuje w Berlinie, Kolonii, Dusseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium i Stuttgarcie.
 
Uber w Niemczech działa jako taxi, taxi van, UberX, Uber Green, Comfort i Uber XL, a także usługa premium z lepszej jakości samochodami.

 


Ile kosztuje Uber w Berlinie?

Oczywiście Uber w Berlinie nie będzie tak tani jak Uber w Krakowie czy we Lwowie. Sprawdźmy więc ile kosztuje Uber w Berlinie porównując przejazd między dwiema dużymi atrakcjami turystycznymi w Berlinie czyli między placem Alexanderplatz, a budynkiem Reichstagu na dystansie niespełna 5 kilometrów.
 

Przejazd na takiej trasie w Berlinie kosztować będzie w granicach od 10 EUR za UberX i Uber Green przez około 14 EUR za Uber Comfort aż po niespełna 20 EUR za najwyższy standard przejazdu.
 
Oczywiście cena przejazdu Uberem w Berlinie może się różnić w zależności od różnych sytuacji i przeliczników.

 
Polecamy również: