Ile kosztuje hot dog w Żabce? Ile kawa i zapiekanka? Sprawdzamy!

Hot dog to proste i niezbyt wyszukane jedzenie popularne w naszym kręgu kulturowym z kilku powodów. Jednym z nich jest cena, a drugim szeroka dostępność w różnych punktach sprzedaży. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje hot dog w Żabce. Postanowiliśmy to sprawdzić. Po ile są hot dogi w Żabce? Jaka jest ich cena? Ile kosztuje duży hot dog? Ile kosztuje mały?

 

Hot dog to kanapka z parówką lub kiełbasą wywodzące się z początkowo z Niemiec hot dogi trafiły do Stanów Zjednoczonych i tam zdobyły szeroką popularność. Proste danie polubili też Polacy. Hot dogi w Polsce sprzedają różne stacje benzynowe oraz popularna w całym kraju sieć niewielkich sklepów Żabka. Pytaliście nas ile kosztują hot dogi i inne rzeczy więc poszliśmy sprawdzić. Warto zwrócić uwagę na datę publikacji tekstu bo w przyszłości ceny mogą się przecież zmienić.
 
Ile kosztują hot dogi w Żabce? W Żabce dostępne są hot dogi w dwóch rozmiarach. Mały hot dog w Żabce kosztuje 3,99 zł. Są też duże hot dogi w Żabce sprzedawane pod nazwą Hot Dog MAXX. Taki hot dog kosztuje w Żabce 5,99 zł. W zestawie z napojem Coca Cola 0,5 litra cena to 7,99 zł.
 
W Żabka Cafe są też inne rodzaje jedzenia, a także kawa czy ciastka. Ile kosztuje kawa w Żabce? Kawa w Żabce kosztuje różnie w zależności od rodzaju i wielkości. Espresso to koszt 2,99 lub 3,99, latte 3,99 lub 6,50, cappuccino, kawa z mlekiem i kawa czarna kosztują tyle samo. Herbata w Żabce kosztuje 2,99 lub 3,99 w zależności od wielkości.
 
Inne rzeczy w Żabka Cafe i ich ceny to na przykład kanapki na ciepło za 6,99 zł, pizzina za 6,99 i mini pizza 3,60 zł. Tosty kosztują 2,99 zł. Ile kosztuje zapiekanka z Żabki? Kosztuje 6,99 zł.
 

Aktualizacja maj 2021: Czytelnicy donoszą, że hot dog w Żabce kosztuje już nieco więcej. Mały hot dog to koszt 4 zł 50 groszy, a za duży hot dog trzeba zapłacić 6,50 zł.
 
Polecamy również: