Ile kosztuje hot dog na Orlenie? Ile kosztuje zapiekanka?

Hot dog nie jest zbyt wyszukanym daniem ale często jest dobą opcją na szybki i tani posiłek. Polacy już od wielu lat kochają się w różnego rodzaju hot dogach. Największą popularność wśród sprzedawców hot dogów miewają te ze stacji benzynowych. Hot dog to popularna przekąska w trasie. Jeśli jedziecie gdzieś i chcecie zjeść hot doga to pewnie zastanawiacie się ile kosztuje hot dog na Orlenie. Sprawdzamy ile kosztują hot dogi na Orlenie. Ile kosztuje duży hot dog? Ile kosztuje mega hot dog?
 
Hot Dogi na Orlenie należą do bardziej popularnych hot dogów w Polsce. Hot dogi na stacjach Orlen dostępne są w wielu konfiguracjach różniących się sosem i kiełbaską. Dostępne są też w dwóch różnych rozmiarach. Małe hot dogi z parówką z szynki, z parówką o smaku kabanosa, italiana, papperoni, kiełbaską z pieca lub parówką wegańską to koszt 5,99 zł. Duże hot dogi oferowane są z parówką o smaku kabanosa, parówką italiana i parówką klasyczną i kosztują 7,99 zł.

 
Na Orlenie można kupić też Best Hot Dogi BBQ, pikle, Chilli, Szyczypior, Wegański i Włoski w cenie 7,99 zł. Orlen to jednak nie tylko hot dogi. Można kupić tu zapiekanki. Ile kosztują zapiekanki na Orlenie? Dostępne są w cenach od 4,99 do 8,99 zł. Są też burgery i kosztują od 12,99 do 18,99 zł. Na Orlenie dostępne są także… pierogi. Pierogi ruskie lub z mięsem kosztują 9,99 zł.

 
Na Orlenie można kupić też na przykład kanapki czy wypiekane na miejscu pieczywo. Na stacjach Orlen dostępna jest też kawa i herbata.

 
Polecamy również: