Czy w Wilnie jest Primark? Czy jest Primark na Litwie?

Z niezrozumiałych przez niektórych powodów pewnej części polskich turystów na wyjazdach zagranicznych wyjątkowo spodobały się zakupy w Primarku. Sieć tanich sklepów odzieżowych ma swoje placówki w wielu krajach Europy. Czy Primark jest na Litwie? Czy jadąc do Wilna mamy szanse na zakupy w Primarku? Dziś sprawdzimy czy w Wilnie są sklepy sieci Primark.

 

Primark to irlandzka sieć tanich sklepów dyskontowych sprzedających przede wszystkim najróżniejszego rodzaju ubrania. Firma powstała w drugiej połowie ubiegłego wieku, dokładnie w 1969 roku w Dublinie, i przez lata otwarła swoje placówki w wielu różnych krajach. Do Primarka można pojechać odwiedzając na przykład Drezno w Niemczech. Również w Holandii jest Primark na przykład w Amsterdamie, można wybrać się do Primarka jadąc również do Włoch czy do Belgii.
 

Jeśli zastanawiacie się czy Primark jest na Litwie i czy w stolicy – w Wilnie – można iść do Primarka to niestety nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Sieć jeszcze nie zapowiedziała swojego wejścia na Litwę.
 

Ani w Wilnie ani w innym zakątku Litwy nie ma sklepów sieci Primark i nie zapowiedziano ich powstania. Jeśli tylko dowiemy się, że Primark ma pojawić się na Litwie zaktualizujemy ten tekst!

 

Polecamy również: